Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

19 kurtyn wodnych pojawiło się w Opolu.

Jak co roku miasto zadbało o mieszkańców i uruchamia stacjonarne kurtyny wodne by

19 kurtyn wodnych pojawiło się w Opolu.

Jak co roku miasto zadbało o mieszkańców i uruchamia stacjonarne kurtyny wodne by schłodzić nasze organizmy w upalne dni. Z prognoz wynika, że w ostatnich dniach możemy się spodziewać temperatur w okolicach ponad 30 stopni Celsjusza. WiK Opole do tej pory ustawił 19 kurtyn, które są nie tylko w ścisłym centrum, ale też w rejonach Szczepanowic, Metalchemu, Kolonii Gosławickiej, Gosławic i m.in. Wyspy Bolko. Zraszacze zaczną pracę od 17.06 (czwartek) szacuje się, że średnia temperatura w ciągu dnia będzie pow. 26 stopni w cieniu. Przypominamy również by spożywać odpowiednią ilość płynów w upalne dni by nie doprowadzić do odwodnienia.
Dokładną lokalizację kurtyn możecie znaleźć na stronie internetowej WiK-u Opole.

1178
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 lipca po godzinie 15:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o zderzeniu busa z autobusem PKS-u na ul.Popiełuszki w Opolu.

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.