Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie 3 ciężarówek na opolskim odcinku autostrady A4 w kierunku Wrocławia.(Zdjęcia&Wideo)

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała w wypadku, do którego doszło dzisiaj (14.03) na 192. kilometrze autostrady A4 w kierunku na Wrocław.

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała w wypadku, do którego doszło dzisiaj (14.03) na 192. kilometrze autostrady A4 w kierunku na Wrocław.

Obecnie (godz. 13:30) ruch odbywa się jednym pasem. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na poprzedzającą ciężarówkę, a ta uderzyła w kolejną.
„W wyniku zderzenia trzech ciężarówek jedna osoba została poszkodowana. W stosunku do kierowcy uwięzionego w kabinie pojazdu podjęto działania polegające na ewakuacji i przekazaniu dla zespołu ratownictwa medycznego. Żaden z pojazdów nie przewoził materiałów niebezpiecznych. Obecnie zalecany jest objazd miejsca wypadku poprzez zjazd z autostrady na węźle Brzeg koło Przylesia” – mówi nam mł. bryg. Jarosław Łuczak, oficer prasowy z Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie.
„Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył jego naczepy, w wyniku czego drugi pojazd uderzył z impetem w kolejny poprzedzający ciągnik siodłowy z naczepą. Sprawca tego zdarzenia został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Na miejscu wciąż trwają czynności. Ruch w kierunku Wrocławia odbywa się jednym pasem” – informuje naszą redakcję asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Dodajmy, że w akcji ratowczej również brali udział strażacy z Brzegu, którzy pomagali ratownikom ze Strzelina.

Źródło www.brzeg24.pl

Reklama Pomoc Drogowa MS-CAR Telefon 600 600 226

7967
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Sport

Już w najbliższy weekend opolski Toropol będzie gościł uczestników Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.