Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na obwodnicy Białej. Zderzenie busa z osobówką. Na miejscu lądował LPR.(Wideo)

W czwartek 9 lutego o godzinie 12:33 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na DW 414 na wysokości

Wypadek śmiertelny na obwodnicy Białej. Zderzenie busa z osobówką. Na miejscu lądował LPR.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (9 lutego), około godziny 12:30 na drodze wojewódzkiej 414 pomiędzy Białą, a Krobuszem.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego doszło do zderzenia osobowej skody z busem. W pojazdach tych podróżowały 3 osoby, które doznały obrażeń ciała. Niestety pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 74-letniego kierowcy oraz 74-letniej pasażerki, którzy podróżowali pojazdem osobowym. Busem natomiast kierował 41-letni mężczyzna, który był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczane są ślady, przeprowadzane oględziny tak aby wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Droga wojewódzka 414 obecnie jest zablokowana. Wyznaczono objazdy dla pojazdów ciężarowych przez miejscowości Dębina, Krapkowice. Natomiast dla pojazdów osobowych drogami lokalnymi.

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze!

Źródło KPP w Prudniku

AKTUALIZACJA

14:15 – jak informuje policja objazd dla samochodów ciężarowych prowadzi przez miejscowość Dębina – Krapkowice. Auta osobowe jadą drogami lokalnymi.

8272
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Z ostatniej chwili

W piątek 24.03.2023 r. odbyła się uroczystość powitania średniego specjalnego samochodu pożarniczego dla Jednostki Ochotniczej Straży

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.