Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na obwodnicy Białej. Zderzenie busa z osobówką. Na miejscu lądował LPR.(Wideo)

W czwartek 9 lutego o godzinie 12:33 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na DW 414 na wysokości

Wypadek śmiertelny na obwodnicy Białej. Zderzenie busa z osobówką. Na miejscu lądował LPR.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (9 lutego), około godziny 12:30 na drodze wojewódzkiej 414 pomiędzy Białą, a Krobuszem.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego doszło do zderzenia osobowej skody z busem. W pojazdach tych podróżowały 3 osoby, które doznały obrażeń ciała. Niestety pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 74-letniego kierowcy oraz 74-letniej pasażerki, którzy podróżowali pojazdem osobowym. Busem natomiast kierował 41-letni mężczyzna, który był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczane są ślady, przeprowadzane oględziny tak aby wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Droga wojewódzka 414 obecnie jest zablokowana. Wyznaczono objazdy dla pojazdów ciężarowych przez miejscowości Dębina, Krapkowice. Natomiast dla pojazdów osobowych drogami lokalnymi.

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze!

Źródło KPP w Prudniku

AKTUALIZACJA

14:15 – jak informuje policja objazd dla samochodów ciężarowych prowadzi przez miejscowość Dębina – Krapkowice. Auta osobowe jadą drogami lokalnymi.

8897
Advertisement [adrotate banner="16"]
Advertisement [adrotate banner="16"]

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu zabezpieczyli kolejne rowery oraz kosę spalinową, co do których mamy przypuszczenie, że mogą pochodzić z kradzieży.

Z ostatniej chwili

Ciało mężczyzny w średnim wieku znaleziono w samochodzie zaparkowanym przy ul. Mościckiego w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ostatniej chwili

W środę 6 grudnia o godzinie 17:20 dyżurny policji z Opola odebrał zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o awarii lawety, która stała

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionej Joanny Kozłowskiej. Kobieta po raz ostatni 6 grudnia była widziana