Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Trzebiszyn. Na miejscu lądował LPR Ratownik23.(Zdjęcia)

W poniedziałek 8 stycznia o godzinie 16:53 służby ratunkowe dostały informację od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku na DK45, na

Wypadek śmiertelny na DK45, na trasie Opole-Kluczbork, w miejscowości Trzebiszyn. Na miejscu lądował LPR Ratownik23. (Zdjęcia)

W poniedziałek 8 stycznia o godzinie 16:53 służby ratunkowe dostały informację od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku na DK45, na trasie Opole-Kluczbork, na wysokości miejscowości Trzebiszyn, w powiecie kluczborskim.

Kierujący busem z niewiadomych na tę chwilę przyczyn na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Busem podróżowały 3 osoby.

Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Dwie zostały zabrane do szpitala karetką i LPR-m. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży z JRG Kluczbork, OSP Laskowice, OSP Chudoba , policję, ZRM i śmigłowiec LPR Ratownik 23.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Policjanci wprowadzili objazdy w Lasowicach Wielkich kierunek na Olesno i Chudoba, a w miejscowości Bierdzany kierunek Olesno.

Na miejsce udaje się prokurator oraz zastępca Komendanta policji w Kluczborku.

AKTUALIZACJA

W wypadku zginął 39-letni mężczyzna. Poszkodowani to mężczyźni w wieku 58 i 50 lat.

REKLAMA Pomoc drogowa MS-CAR telefon kontaktowy 600600226

9648
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 24 lipca parę minut po godzinie 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na

Z ostatniej chwili

Na placu Wolności odbywa się piknik, który został zorganizowany przez Komenda Miejskiej Policji w Opolu z okazji 105 rocznicy istnienia

Z ostatniej chwili

Z okazji Waszego Święta, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, oraz wyrazy uznania za Waszą codzienną, pełną poświęceń służbę.

Z ostatniej chwili

Kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, w którym doszczętnie strawiony przez pożar został dobytek mieszkańców jednej z rodzin w miejscowości