Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na opolskim odcinku autostrady A4.Troje dzieci wieku 7, 10 i 14 lat zostało przewiezione do szpitala.(Zdjęcia)

W czwartek 8 września o godzinie 17:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 248 km

Wypadek na opolskim odcinku autostrady A4.Troje dzieci wieku 7, 10 i 14 lat zostało przewiezione do szpitala.(Zdjęcia)

W czwartek 8 września o godzinie 17:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 248 km kierunek Wrocław.

54 letni kierujący skodą, w wyniku niedostosowania prędkości wpadł w poślizg uszkadzając ekran dźwiękochłonny oraz 12 metrów bariery energochłonnej.

W wyniku zdarzenia troje dzieci w wieku 7, 10 i 14 lat zostało przewiezione do szpitala na obserwację.

1367
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego