Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Wulgarny język i niewłaściwe zachowanie lekarza na SORze w Opolu. Pacjenci są traktowani jak zło konieczne.

Jeden z naszych czytelników napisał do naszej redakcji z prośbą o zajęcie się sprawą niewłaściwego traktowania pacjentów na SORze szpitala

Wulgarny język i niewłaściwe zachowanie lekarza na SORze w Opolu. Pacjenci są traktowani jak zło konieczne.

Jeden z naszych czytelników napisał do naszej redakcji z prośbą o zajęcie się sprawą niewłaściwego traktowania pacjentów na SORze szpitala przy ul. Katowickiej w Opolu.

W mailu zwrócono uwagę między innymi na opryskliwe, a nawet wulgarne zachowaniu lekarzy. Czytamy: „Nie powinno mieć to miejsca, a tym bardziej w stosunku do pacjentów.

Nikt nie jest tutaj winien tego, jak został potraktowany…. Ogólnie panuje rozgardiasz i nikt nie może się nic dowiedzieć od lekarza, który miejsce pracy zmienia ciągle, a zaczepiony odzywa się nietaktownie.

Lekarzowi zdarzało się także używać słów, które są obraźliwe, które były słyszalne na korytarzu przy otwartych drzwiach do gabinetu.

A także trzaskać drzwiami i zachowywać się ostentacyjnie.” Trudno nie zgodzić się ze słowami czytelnika, że „my jako pacjenci mamy prawo do poszanowania godności, dobrego traktowania jak i do przyjęcia nas w sposób właściwy i udzielenia nam pomocy.

Lekarz, który jest naszą pomocą w trudnych momentach powinien bezwzględnie zachowywać dla nas szacunek.” Nagłaśniamy więc sprawę.

I przy okazji zachęcamy do dyskusji na ten temat.

Czy też macie podobne doświadczenia?

Foto z naszego Archiwum

Zachęcamy do komentowania.

5009
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Od 1 kwietnia 2023 r. na terenie powiatu nyskiego będą realizować

Z ostatniej chwili

W piątek 17 marca między godziną 2:00 , a 3:00 nad ranem , na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna ze zgłoszeniem, że na ławce...

Z ostatniej chwili

Jeden z naszych czytelników przesłał nam zdjęcia ukazujące dramatyczny stan drogi powiatowej między Osowcem, a Turawą.

Z ostatniej chwili

Zespół ratownictwa medycznego, strażacy z Grodkowa oraz zespół lotniczego pogotowia ratunkowego, zostali w poniedziałek 13.03 marca