Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

“Wolność jest w nas”. Koncert w opolskim amfiteatrze.(Zdjęcia)

Z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej marszałek województwa i urząd marszałkowski zaprosili Opolan do amfiteatru

Z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej marszałek województwa i urząd marszałkowski zaprosili Opolan do amfiteatru na koncert “Wolność jest w nas”.

Widownia oklaskiwała wielkie gwiazdy polskiej muzyki, zabawa tego wieczoru była doskonała.

Gwiazdą wieczoru był zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Popularna grupa obchodzi właśnie 35-lecie działalności
Na scenie amfiteatru wystąpili także stypendyści marszałka, czyli Marszałkowskie Talenty. Koncert poprowadził Robert Janowski.

Na scenie pojawili się m.in. Piotr Cugowski, Alicja Majewska, Grzegorz Hyży cz Anna Karwan. Wystąpili także opolscy artyści – laureaci Marszałkowskich Talentów. Koncert poprowadzili Robert Janowski i Agnieszka Kamińska.

Galeria Foto z koncertu

1030
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 11:44, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ulicy ...

Z ostatniej chwili

W czwartek 20 czerwca przed godziną 20:00, Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, którzy leżał na boisku szkolnym i ma silne ...

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.