Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Samochód dachował w rowie wypełnionym wodą na drodze powiatowej pomiędzy Szydłowicami a Dobrzyniem.

Samochód dachował w rowie wypełnionym wodą na drodze powiatowej pomiędzy Szydłowicami a Dobrzyniem.

Dzisiaj (26.09), około godz. 15:40 na drodze powiatowej pomiędzy Szydłowicami a Dobrzyniem, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

Kierowca osobówki stracił panowanie nad autem, wypadł z jezdni i wpadł w rowu. Trzy osoby znajdujące się w pojeździe nie były w stanie samodzielnie go opuścić.
„Samochód dachował w rowie wypełnionym wodą, a ze zgłoszenia wynikało, że w pojeździe znajdują się uwięzione osoby. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz po jednym OSP z Szydłowic i Michałowic. Przed przyjazdem pierwszych naszych zastępów, opuścić pojazd poszkodowanym pomógł przypadkowy kierowca, który przejeżdżał obok miejsca zdarzenia. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pomocy poszkodowanym i przekazaniu ich dla zespołu ratownictwa medycznego” – mówi asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
W tym przypadku troje młodych ludzi (kierowca i pasażerowie) mogą mówić o sporym szczęściu. Samo dachowanie pojazdu jest groźnym zdarzeniem, a lądowanie w cieku wodnym i brak możliwości samodzielnego opuszczenia auta mogło zakończyć się tragicznie.

Dokładne okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Źródło www.brzeg24.pl

1867
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.