Connect with us

Hi, what are you looking for?

PSG Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn 3:1.PSG Stal Nysa siódmą drużyną w Polsce.(Zdjęcia&Wideo)

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.

PSG Stal Nysa, Indykpol AZS Olsztyn, PlusLiga, siatkówka

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.
Po przegranej w pierwszym meczu w Olsztynie 1:3, jeśli Stal chciała zająć 7. miejsce w PlusLidze, musiała w rewanżu wygrać 3:0 lub 3:1, a potem jeszcze zwyciężyć w “złotym secie”.

PSG Stal Nysa – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (26:24, 25:27, 25:16, 26:24)
Złoty set: 15:13
Stal: El Graoui (8), Jankowski (10), Kapica (20), Gierżot (26), Kramczyński (5), Zhukouski (6), Dembiec (l) oraz Włodarczyk (4), Zerba (6), Szczurek
AZS: Janikowski (11), Siwczyk (11), Jankiewicz (1), Armoa (15), Sapiński (11), Souza (22), Hawryluk (l) oraz Jakubiszak (1), Tauniga, Majchrzak, Sienkiewicz (l)

1290

Może Ci się spodobać

Piłkarze Odry Opole nie zanotowali udanego występu w meczu 30. kolejki Fortuna 1 Ligi, przegrywając u siebie 0:2 z Motorem Lublin.

W przedostatniej kolejce grupy spadkowej Orlen Superligi Corotop Gwardia Opole pokonała we własnej hali Piotrkiowanina,

ZAKSA S.A. informuje o rozwiązaniu umowy z Grupą Azoty. Na chwilę obecną sytuacja finansowa klubu jest stabilna, a Zarząd we współpracy

Z radością informujemy, że doświadczony środkowy – David Smith również w kolejnym sezonie będzie bronił barw Grupy Azoty ZAKSY