Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Policjanci aresztowali 32-latka za posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 32-latek, u którego policjanci z Ozimka znaleźli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i krzak

Policjanci aresztowali 32-latka za posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 32-latek, u którego policjanci z Ozimka znaleźli ponad 200 porcji amfetaminy, marihuanę i krzak konopi indyjskich.

Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie narkotyków to efekt pracy operacyjnej policjantów. Po usłyszeniu zarzutów, mieszkaniec powiatu opolskiego musi liczyć się z karą do 10 lat więzienia.

Operacyjne ustalenia prowadzące do zatrzymania osób dopuszczających się przestępstw, to codzienne zadania policjantów pionu kryminalnego. Uzasadnione podejrzenie, zawsze musi mieć potwierdzenie w materiale dowodowym. Dlatego w miniony czwartek (15 września), kryminalni z komisariatu w Ozimku zapukali do mieszkania 32-latka, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci w trakcie przeszukania znaleźli ponad 200 gramów amfetaminy, marihuanę i krzak konopi indyjskich. 32-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnych aresztów.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Na wniosek opolskiej prokuratury, decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Teraz policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Opolu ustalają przebieg przestępczego procederu.

Źródło KMP w Opolu

2315
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele do 25 września o godzinie 12:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na remontowanym odcinku autostrady A4.

Wiadomości

Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w kryptowaluty. Nie ulegajmy wizjom szybkiego i dużego zysku.

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 560

Kultura

Najbliższe dni zapowiadają się naprawdę intrygująco.