„PECH” ponownie Wielokrotnym Mistrzem Polski!!!

6 złotych 1 srebrny i 1 brązowy medal zdobyli tancerze Zespołu Tanecznego Pech z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu na Mistrzostwach

6 złotych 1 srebrny i 1 brązowy medal zdobyli tancerze Zespołu Tanecznego Pech z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu na Mistrzostwach Polski IDO PFT .

W dniach 12-14.04.2024 w Warszawie stawili się tancerze z całego kraju by rywalizować o tytuły Mistrza Polski IDO PFT. Kategorię Disco Dance Show zdominowali „Pechowcy” z Opola wygrywając we wszystkich sowich prezentacjach a w grupach juniorskich ustrzelili nawet dublet zostając Mistrzem i Wicemistrzem Polski. Swój udany występ odnotował również Florek Bednarski ,solista Disco Dance który debiutując w kategorii dzieci zdobył tytuł II Wicemistrza Polski. Podwójnym Mistrzem Polski została formacja PECH D2(tancerze powyżej 31 roku życia) która wygrała w kategorii Disco Dance i w Disco Dance Show! Wszystkie Formacje, grupy i solista uzyskali nominacje do Kadry Narodowej Polski i możliwość startu w Mistrzostwach Europy i Świata Międzynarodowej Federacji Tańca (IDO).Te wspaniałe sukcesy to efekty naszych wielomiesięcznych przygotowań , ciężkiej pracy tancerzy i zaangażowania rodziców, którym bardzo dziękujemy. Jesteśmy dumni z naszych tancerzy i życzymy im dalszych sukcesów w kolejnych turniejach- komentuje kadra Zespołu Tanecznego „PECH”.
Wyniki:
Mistrzostwa Polski -Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata IDO PFT Warszawa 2024
1. miejsce Mistrz Polski – PECH MINI Opole grupy dzieci Disco Dance Show -„Eurobusiness”
1. miejsce Mistrz Polski – PECH MINI Opole formacje dzieci Disco Dance Show- „Szkoła”
1. miejsce Mistrz Polski – PECH D2 Opole formacje 31+Disco Dance Show -„Kuchenne rewolucje”
1. miejsce Mistrz Polski – PECH D2 Opole formacje 31+Disco Dance
1. miejsce Mistrz Polski – PECH 2 Opole grupy dorośli Disco Dance Show- „Wieczór panieński”
1. miejsce Mistrz Polski – PECH 1 Opole grupy juniorzy Disco Dance Show- „Wakacje z duchami”
2. miejsce Wicemistrz Polski – PECH 1 Opole grupy juniorzy Disco Dance Show- „Wyprzedaż”
3 miejsce II Wicemistrz Polski-Florian Bednarski solo dzieci Disco Dance

Teks Robert

1178

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 15:58, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112,o wypadku na skrzyżowaniu

Na drogach Opolszczyzny przeprowadzono akcję mającą na celu kontrolę stanu technicznego pojazdów.

W przedostatniej kolejce grupy spadkowej Orlen Superligi Corotop Gwardia Opole pokonała we własnej hali Piotrkiowanina,

W sobotę od godziny 12:00 w Polskiej Nowej Wsi słychać było ryki silników. Na lotnisku odbyło się pierwsze "Rozpoczęcie Opolskiego Sezonu