Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Krapkowicka znów będzie nieprzejezdna

Niedługo nacieszyli się mieszkańcy Opola możliwością przejazdu ulicą Krapkowicką.

Otwarta ulica Krapkowicka pod wiaduktem w Opolu.

Niedługo nacieszyli się mieszkańcy Opola możliwością przejazdu ulicą Krapkowicką. Odcinek z wiaduktem od wtorku 11 października będzie znów zamknięty. To oczywiście w związku z przybudową przejazdu pod wiaduktem. Aktualnie jest na tyle wąski, że jednorazowo może tamtędy przejechać tylko jeden samochód. Jest również ograniczenie, jeśli chodzi o wysokość pojazdów.

Alternatywą dla przejazdu Krapkowicką są ulice Prószkowska i Wojska Polskiego i to tamtędy puszczony będzie cały ruch. Trzeba się więc liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Nie został podany termin zakończenia prac.

Przypomnijmy, że w tym roku, od kwietnia do końca sierpnia droga była już zamknięta.

1651
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 grudnia w godzinach wieczornych do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska

Wiadomości

Izba Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugi Urząd Skarbowy w Opolu zmieniają siedzibę i przenoszą się do „Centrum Usług Publicznych”

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.

Z ostatniej chwili

W sobotę 3 grudnia przed godziną 13:00 policjanci z KWP dostali zgłoszenie od dyżurnego o pilnej interwencji na dworcu głównym w Opolu.