Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

44-latek awanturował się na głównym deptaku na ul. Krakowskiej w Opolu. Zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby.(Wideo)

Pewien 44-latek awanturował się na głównym deptaku w centrum Opola. Wyzywał, uderzał i zaczepiał spacerowiczów.

44-latek awanturował się na głównym deptaku na ul. Krakowskiej w Opolu. Zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby.(Wideo)

Pewien 44-latek awanturował się na głównym deptaku w centrum Opola. Wyzywał, uderzał i zaczepiał spacerowiczów.

Jego chuligańskie zachowanie zwróciło uwagę opolskiego policjanta, będącego w czasie wolnym od służby. Już po chwili funkcjonariusz obezwładnił i zatrzymał mężczyznę, a następnie przekazał go policyjnemu patrolowi. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut, za który grozi do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu w godzinach wieczornych na ulicy Krakowskiej w Opolu pewien mężczyzna zaczepiał spacerowiczów. 44- latek wyzywał przechodniów, groził im, a nawet uderzał ich otwartą dłonią po twarzy i plecach. Dodatkowo wyrwał torbę z zakupami jednemu z nich, a następnie kopał nią w spacerujących ludzi.

Chuligańskie zachowanie 44-latka zauważył funkcjonariusz opolskiego Centralnego Biura Śledczego Policji, który był wówczas w czasie wolnym od służby. Policjant bez wahania podszedł do mężczyzny i obezwładnił go, uniemożliwiając mu dalsze zaczepki i prowokacje. Już po chwili zatrzymany został przekazany w ręce opolskich wywiadowców.

Jak ustalili policjanci mężczyzna miał na swoim koncie również uszkodzenie szyby w galerii handlowej, znajdującej się w centrum miasta. Rzucając kamieniami w witrynę sklepową, spowodował straty o wartości kilkuset złotych. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło KWP Opole

3782
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 maja o godzinie 07:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu typu kaper w miejscowości Zakrzów na ulicy Chopina.

Z ostatniej chwili

Krapkowiccy policjanci ruchu drogowego codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach w naszym powiecie. Jednak zdarzają się osoby

Z ostatniej chwili

W Długomiłowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański, egzotyczny kot znany ze swojego smukłego

Wiadomości

To nie pierwszy raz, kiedy 43-latek usiadł za kierowcę w stanie nietrzeźwości. Już wcześniej miał zabrane prawo jazdy za kierowanie na