Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Złote i srebrne medale zawodniczek RAMADA z Opola na Mistrzostwach Polski IPSF w Akrobatyce Powietrznej

Opolskie zawodniczki Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA AERIAL ARTS

Złote i srebrne medale zawodniczek RAMADA z Opola na Mistrzostwach Polski IPSF w Akrobatyce Powietrznej

Opolskie zawodniczki Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA AERIAL ARTS odniosły kolejny sukces w sportach powietrznych podczas Mistrzostw Polski Pole Sport i Artistic Pole, organizowane pod federacją IPSF, przy współpracy z Polską Społecznością Pole Sport.

Zawody, o których mowa jest wyżej to jedne z najtrudniejszych w świecie akrobatyki powietrznej, dlatego tym bardziej cieszymy się z wyników naszych tancerzy oraz uzyskanych kwalifikacji na Mistrzostwa Świata.

1462
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Zakończyła się ​​87. edycja Mistrzostw Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym. W miniony weekend w Bydgoszczy zgromadzili się najlepsi

Sport

Wspaniałe emocje, niesamowite osiągnięcia i niezapomniane chwile-tak można podsumować udział zawodników klubu AZS Politechniki Opolskiej

Sport

Do Konina w dniach 05-07 kwietnia2024r. Wybrali się tancerze Zespołu Tanecznego Pech z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.

Sport

W dniach 14-17.03.2024, w Kielcach, odbyły się Mistrzostwa Polski Modern & Contemporary, podczas których nasi tancerze rywalizowali z najlepszymi zespołami z całej Polski.