Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie osobówki z ciężarówką na DW 401 w Nowej Wsi Małej. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała po wypadku, do którego doszło dzisiaj (18.03) na drodze wojewódzkiej nr 401 w Nowej Wsi Małej.

Zderzenie osobówki z ciężarówką na DW 401 w Nowej Wsi Małej. Na miejscu lądował LPR.

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała po wypadku, do którego doszło dzisiaj (18.03) na drodze wojewódzkiej nr 401 w Nowej Wsi Małej.

Na miejscu zdarzenia pracują trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.
„Kilka minut po godz. 8:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego na drodze wojewódzkiej nr 401. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Grodkowa i jeden OSP z Tarnowa Grodkowskiego. Jedna osoba odniosła obrażenia i znajduje się pod opieką służb medycznych. Nasze działania polegają m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca LPR. W chwili obecnej droga jest zablokowana” – mówi nam mł. kpt. Marcin Włodarczyk, naczelnik wydziału operacyjno-szkoleniowego KP PSP w Brzegu.
Samochody uczestniczące w wypadku znajdują się poza jezdnią. Na razie nie wiadomo, jak długo mogą potrwać utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają przebieg i okoliczności w jakich doszło do wypadku.

AKTUALIZACJA godz. 9:20

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni kierowca osobowego volvo zjechał na przeciwległy pas ruch i zderzył się ciągnikiem siodłowym marki scania. 56-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu, a urządzenie wskazało, że jest trzeźwy, natomiast poszkodowany kierowca osobówki pozostaje pod opieką medyków i jego stan zdrowia nie pozwala w chwili obecnej na wykonanie badania trzeźwości. Droga nr 401 w miejscu wypadku pozostaje zamknięta” – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl

2454
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.

Z ostatniej chwili

W piątek 24 marca o godzinie 9:10 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Kaliskiej w Praszce.

Wiadomości

Blisko 1,5 promila alkoholu miał w organizmie 58-letni kierowca peugeota. Podczas swojej szarży ulicami Otmuchowa, uszkodził zaparkowany