Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie autobusu elektrycznego z osobówką na ul. Piastowskiej w Opolu.(Zdjęcia)

Do tego zdarzenia doszło w środę 22 maja po godzinie 7:00 na skrzyżowaniu Piastowskiej z ulicą Barlickiego. Były duże utrudnienia

Zderzenie autobusu elektrycznego z osobówką na ul. Piastowskiej w Opolu.(Zdjęcia)

Do tego zdarzenia doszło w środę 22 maja po godzinie 7:00 na skrzyżowaniu Piastowskiej z ulicą Barlickiego. Były duże utrudnienia i opóźnienia miejskich autobusów.

Elektryczny autobus MZK zderzył się z samochodem osobowym na skrzyżowaniu z Barlickiego, na wysokości Instytutu Śląskiego. Na miejscu była policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Na razie nie wiadomo, czy ktoś w tym zdarzeniu został poszkodowany.

Były duże utrudnienia w centrum Opola. Kierowcy samochodów osobowych próbują omijać ten odcinek Piastowskiej ulicami Pasieki. Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

2572
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 14:20, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zimna Wódka, na ulicy Europejskiej.

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 czerwca 2024 roku o godzinie 04:52 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Wiadomości

Kierująca volkswagenem w obszarze zabudowanym jechała z prędkością ponad 100 km/h.