Zawodniczka Champion Klub Karate Kyokushin z medalem Mistrzostw Europy

Zawodniczka klubu Champion KKK Anna Kolasińska zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów Karate, które odbyły się 2 kwietnia w Tarnowie.

Zawodniczka klubu Champion KKK Anna Kolasińska zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów Karate, które odbyły się 2 kwietnia w Tarnowie.

Anna jako jedyna zdobyła medal w kategorii kata wśród całej Polskiej Reprezentacji. Był to też jedyny medal polskiej zawodniczki z naszego województwa i miasta Opola.

Zawodniczka w eliminacjach oraz ćwierćfinałach była jednogłośnie przez sędziów najwyżej oceniana, uległa jedynie zwyciężczyni swojej kategorii (Szwajcarce Carla Gellati) podczas rywalizacji o wejście do finału.

1522

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 4 maja o godzinie 21:34 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112,o poważnym wypadku na ul. Niemodlińskiej

Z okazji urodzin OSP otrzymało nowy sztandar i samochód ratowniczo-poszukiwawczy. Odznaczono również za służbę na rzecz lokalnej społeczności.

W sobotę 4 maja o godzinie 12:50,służby ratunkowe zostały poinformowane od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ul. Batalionów