Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zapowiedź wojewódzkich działań kontrolno – prewencyjnych pn. „UWAGA – Motocyklista’’

W najbliższy piątek, 15 września, policjanci ruchu drogowego rozpoczną wzmożone działania kontrolno – prewencyjne.

Zapowiedź wojewódzkich działań kontrolno – prewencyjnych pn. "UWAGA – Motocyklista’’

W najbliższy piątek, 15 września, policjanci ruchu drogowego rozpoczną wzmożone działania kontrolno – prewencyjne.

Trzydniowa akcja pn. „UWAGA – Motocyklista’’ obejmie teren całego województwa.

Nasze policyjne działania mają na celu ograniczenie liczby kolizji i wypadków drogowych, a tym samym zmniejszenie liczby rannych i zabitych wśród motocyklistów.

Podczas służby policjanci ruchu drogowego skupią się na kontrolach przestrzegania ograniczeń prędkości przez motocyklistów, sygnalizowania manewrów, właściwego wyprzedzania, stanu technicznego, stanu trzeźwości oraz posiadania uprawnień do kierowania.

Działania potrwają do niedzieli.

Źródło KWP w Opolu

701
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

Prezentujemy policjantów z Opolszczyzny odznaczonych medalami im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja.

Wiadomości

Głubczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginionej kobiecie na terenie przygranicznym.

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło