Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zaginiony z Bielawy, odnaleziony na naszym terenie.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Otmuchowie, pomogli zaginionemu mężczyźnie.

Zaginiony z Bielawy, odnaleziony na naszym terenie.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Otmuchowie, pomogli zaginionemu mężczyźnie.

63-latek był poszukiwany przez jednostkę Policji z Bielawy. Gdy wyszedł z lasu, zauważyła go kobieta, która poinformowała o tym fakcie dyżurnego z Otmuchowa. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

Wczoraj (12 września) po godzinie 18:30 dyżurny otmuchowskiej jednostki otrzymał informację, że w rejonie miejscowości Szklary znajduje się mężczyzna, który wyszedł z lasu i potrzebuje pomocy.

Niezwłocznie na interwencję został wysłany patrol funkcjonariuszy. Na miejscu okazało się, że 63-letni mężczyzna się zgubił. Podczas wykonywania czynności policjanci uzyskali informację, że jednostka z Bielawy prowadzi poszukiwania za zaginionym od dnia 10.09.2023 r. Mundurowi nawiązali kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym poszukiwania. Zaginiony mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie.

Przypominamy, aby wybierając się samemu do lasu lub na dłuższe wędrówki informować o tym swoich bliskich i zabierać naładowany telefon komórkowy, który ułatwi poszukiwanie i nawiązanie kontaktu.

Źródło KPP w Nysie

966
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

Prezentujemy policjantów z Opolszczyzny odznaczonych medalami im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja.

Wiadomości

Głubczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginionej kobiecie na terenie przygranicznym.

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło