Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie prowadzą poszukiwania 60-letniej Bogusławy Stanco, mieszkanki miejscowości Węża (gmina Korfantów). Kobieta zaginęła 7 października 2025 roku około godziny 21:00, gdy wyszła z posesji i do chwili obecnej nie powróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.
Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą posiadać informacje o miejscu jej pobytu, o natychmiastowy kontakt z Policją.
👩 Rysopis zaginionej Bogusławy Stanco
- wiek: 60 lat (z wyglądu około 50)
- wzrost: około 160 cm
- budowa ciała: szczupła
- włosy: średniej długości, blond
- oczy: niebieskie
- uzębienie: pełne
- inne cechy: nosi okulary korekcyjne
Kobieta choruje na schizofrenię i przyjmuje leki, dlatego jej szybkie odnalezienie jest szczególnie ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia.
👗 W co była ubrana w chwili zaginięcia
W momencie zaginięcia Bogusława Stanco miała na sobie:
- niebieską bluzkę z długim rękawem,
- czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem,
- czarne materiałowe spodnie,
- czarne buty typu trapery.
📞 Kontakt z Policją
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej kobiety, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nysie pod numerem telefonu:
📱 47 863 51 03
lub pod numerem alarmowym 112,
a także z najbliższą jednostką Policji.
Każda, nawet najmniejsza informacja może okazać się kluczowa dla odnalezienia kobiety i zostanie natychmiast sprawdzona przez funkcjonariuszy.
🙏 Pomóżmy w poszukiwaniach
Policja apeluje o udostępnianie komunikatu – im więcej osób zapozna się z wizerunkiem i opisem zaginionej, tym większa szansa na szybkie odnalezienie Bogusławy Stanco.
Nie bądźmy obojętni – każda chwila ma znaczenie.
📍Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nysie






