Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek w miejscowości Grabice . Nietrzeźwy kierowca zabrany do szpitala.

W niedzielę 23 czerwca o godzinie 18:24 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Grabice.

Wypadek w miejscowości Grabice . Nietrzeźwy kierowca zabrany do szpitala.

W niedzielę 23 czerwca o godzinie 18:24 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Grabice.

Kierujący samochodem renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do rowu, a następnie wjechał na prywatną posesję, uderzając w słup.

Kierowca jechał sam i z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Nie wykluczone, że kierowca mógł być pod wpływem alkoholu.

Na miejscu były zastępy straży JRG 2 Opole, JRG Kluczbork, OSP Zagwiździe, OSP Radomierowice i OSP Gierałcice, policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

REKLAMA Pomoc drogowa MS-CAR telefon kontaktowy 600600226

2664
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej, ujawnili proceder związany

Wiadomości

Dzięki błyskawicznej reakcji oraz skutecznym działaniom policjantów z Komisariatu Policji w Zawadzkiem dwaj mężczyźni odpowiedzialni

Wiadomości

Sierżant Oliwia Mosek, dzielnicowa z Komisariatu Policji w Kietrzu, po raz kolejny udowodniła, że sportowa determinacja, wytrwałość

Wiadomości

Do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wpłynęły serdeczne podziękowania skierowane do funkcjonariuszy