Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek dwóch ciężarówek na autostradzie A4.Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

We wtorek 10 maja o godzinie 13:22 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 do służb ratunkowych o zderzeniu dwóch ciężarówek na autostradzie

Wypadek dwóch ciężarówek na autostradzie A4.Nam miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

We wtorek 10 maja o godzinie 13:22 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 do służb ratunkowych o zderzeniu dwóch ciężarówek na autostradzie A4 na 250 km kierunek Wrocław.

Samochód ciężarowy poruszający się w kierunku Wrocławia najechał na naczepę innego pojazdu z którego wysypało się zboże.

Zdarzenie miało miejsce między węzłami Krapkowice i Opole Południe. Ranny został jeden z kierowców. Na miejscu lądował LPR Ratownik23.

W akcji brały udział dwa zastępy JRG z Krapkowic oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej z Odrowąża, policja i pogotowie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Pomoc Drogowa 24h – TRANS-HOL Langer – opolskie / A4 605 041 902

3367
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego