Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi.

Kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego-takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy …

Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi.

Kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego-takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Opolu oraz Prokuraturę Rejonową w Krośnie. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

Ryszard Grochowski

s. Wiesław

lat 45

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu w związku kradzieżami z włamaniem.

Anna Gruszczyńska

c. Jerzy

lat 45

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Sąd Rejonowy w Opolu w związku kradzieżami.

Roman Burakowski

s. Jan

lat 59

zam. Opole

List gończy w celu zatrzymania, wydany przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego.

Poszukiwani do chwili obecnej nie stawili się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Źródło KMP Opole

1931
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W niedzielę 14 lipca o godzinie 00:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 22:13 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Chróścicach (gm. Dobrzeń Wielki)

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie