Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

W jednym z zakładów produkcyjnych w Strzelcach Opolskich maszyna wciągnęła 22-letniego pracownika obywatele Ukrainy. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło na nocnej zmianie z wtorku na środę 11-12 czerwca 2024r.

W jednym z zakładów produkcyjnych w Strzelcach Opolskich maszyna wciągnęła 22-letniego pracownika obywatele Ukrainy. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło na nocnej zmianie z wtorku na środę 11-12 czerwca 2024r.

Życia mężczyzny nie udało się uratować.
Do wypadku doszło na terenie zakładu, w którym produkowane są drewnopodobne płyty OSB.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni pracownik-obywatel Ukrainy-znalazł się zbyt blisko jednej z maszyn, w której znajdowały się elementy wirujące. W pewnym momencie został pochwycony.

Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy służby ratunkowe o godzinie 02.47. Ze zgłoszenia wynikało, że maszyna przygniotła mężczyznę.

Akcja ratownicza
Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną i policję.

W chwili, gdy ratownicy pojawili się na miejscu z pracownikiem nie było już żadnego kontaktu – nie reagował na wołania. Strażacy z PSP w Strzelcach Opolskich przenieśli go w bezpieczne miejsce, ale na pomoc było już za późno-obecny na miejscu lekarz, stwierdził zgon.

Przyczyny śmiertelnego wypadku będzie teraz wyjaśniać policja, prokuratura i inspektor pracy.

Foto Ilustracyjne

4378
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 17 lipca o godzinie 15:12 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na ul. Spórackiej 

Z ostatniej chwili

We wtorek 17 lipca o godzinie 14:29 strażacy z JRG 2 Opole ,którzy wracali ze zdarzenia, najechali na motocyklistę , który przewrócił się

Wiadomości

We wtorek 16 lipca o godzinie 11:15 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym w Brzegu

Wiadomości

Policjanci ze Zdzieszowic zatrzymali 28-latka, który miał podpalić drzwi do mieszkania kamienicy.