Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

W części województwa będzie naprawdę ślisko.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformował o marznących opadach, które z poniedziałku na wtorek mają pojawić się w powiatach

W części województwa będzie na prawdę ślisko.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformował o marznących opadach, które z poniedziałku na wtorek mają pojawić się w powiatach głubczyckim, nyskim i prudnickim.

Między godziną 18:00, a 8:00 rano prognozowane są słabe opady marznącego deszczu lub mżawki powodujące gołoledź.

To oczywiście sprawi, iż na ulicach i chodnikach będzie ślisko.

Foto ilustrację

2234
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który w terenie zabudowanym znacznie przekroczył dozwoloną

Z ostatniej chwili

8 czerwca 2025 roku, w niedzielne popołudnie, na ulicy Opolskiej w miejscowości Dobrzeń Wielki (powiat opolski)

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego z Opolszczyzny przeprowadzili działania pod nazwą „Bezpieczna DK-46

Wiadomości

W piątek, 30 maja 2025 roku, na drodze wojewódzkiej nr 416 w miejscowości Boguchwałów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.