Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu ogłasza 6. edycję konkursu na Projekt Teatralny MODELATORNIA.

Wraz z 6. edycją MODELATORNI Teatr Kochanowskiego wraca do idei Jerzego Grotowskiego z okresu „Sztuki jako wehikułu”, w której to sam

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu ogłasza 6. edycję konkursu na Projekt Teatralny MODELATORNIA.

Wraz z 6. edycją MODELATORNI Teatr Kochanowskiego wraca do idei Jerzego Grotowskiego z okresu „Sztuki jako wehikułu”, w której to sam twórca miał być rzeczywistym odbiorcą własnego dzieła.

Zapraszamy zatem osoby twórcze do złożenia projektów tygodniowej rezydencji odwołującej się do hasła „fejk i hejt”.

Szukamy prac, które korespondują z tematem.

Kontynuując projekt MODELATORNIA w teatrze „wielu głosów, różnych spojrzeń”, chcemy w dalszym ciągu eksplorować potencjał pracy eksperymentalnej w obrębie instytucji.

Jednocześnie liczymy na możliwość bliższego poznania nowego pokolenia osób twórczych, które pozwoli na pogłębioną wymianę myśli i doświadczeń.

Źródło Teatr im. Jana Kochanowskiego

499
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Zespół Taneczny PECH działający w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu wrócił z Międzynarodowego Turnieju Tańca „Pomerania Dance Cup”

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości

Kultura

Wczoraj 30.11.2023r. o godz. 19:00 w Teatr Kochanowskiego w Opolu odbył się koncert ,10 Tenorów

Wiadomości

39-letni mieszkaniec Opola najpierw miał ukraść siekierę, a następnie grozić jej użyciem interweniującym pracownikom ochrony.