Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Staniszcze Wielkie :42-latek jadący samochodem wjechał w słup energetyczny, mając 1,5 promila.

Policja codziennie apeluje, że nietrzeźwy kierowca stwarza śmiertelne zagrożenie na drodze.

Staniszcze Wielkie :42-latek jadący samochodem wjechał w słup energetyczny, mając 1,5 promila.

Policja codziennie apeluje, że nietrzeźwy kierowca stwarza śmiertelne zagrożenie na drodze.

Mimo tego w dalszym ciągu policjanci interweniują w stosunku do kierujących wsiadających za kierowcę auta będących pod wpływem alkoholu.

W sobotę 28 września 42-letni kierowca skody swoją jazdę z „procentami” zakończył na słupie energetycznym w miejscowości Staniszcze Wielkie .

Mężczyzna wydmuchał około 1,5 promila alkoholu . 

Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Strzelce Opolskie

1468
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek, 22 czerwca, o godzinie 14:21 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego

Wiadomości

Przekroczenie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe holowanie pojazdu oraz kierowanie samochodem przez osobę bez wymaganych

Wiadomości

Policjanci z brzeskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami z innych jednostek przeprowadzili działania pod nazwą

Wiadomości

Czujność sąsiadów oraz szybka reakcja służb zapobiegły tragedii w jednym z mieszkań w Zdzieszowicach.