PSG Stal Nysa z kolejnym zwycięstwem

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się lepiej. Stal wygrała 3:1 i tym samym dopisała do swojego dorobku cenne trzy punkty.

Szczególnie w drugiej partii widoczna była przewaga naszego zespołu. Przeciwnicy zdołali zdobyć 17 punktów, a cały set trwał 25 minut.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Michał Gierżot, który na swoim koncie zapisał 17 punktów. Najlepiej w zespole z kolei punktował atakujący Remigiusz Kapica (23 punkty).

W zespole gospodarzy najskuteczniejszy był Vasyl Tupchii (19 oczek).

Kolejne spotkanie czekan siatkarzy z Nysy 11 grudnia. Wtedy na wyjeździe zmierzą się z Bogdanką Luk Lublin.

Barkom Każany Lwów – PSG Stal Nysa 1:3 (23:25, 17:25, 25:22, 22:25)

1100

Wiadomości

W czwartek 25 kwietnia policjanci z Komisariatu Policji w Paczkowie zatrzymali 28-latka, który postanowił użyć nietypowej metody, żeby

Wiadomości

Kałków-to właśnie w tej miejscowości dwóch kierujących straciło swoje prawo jazdy. Powód? Przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn zdarzeń...

PSG Stal Nysa wygrała 3:1 rewanżowy mecz o 7. miejsce z AZS-em Olsztyn. Zwyciężyła również w „złotym secie”.