Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

PSG Stal Nysa z kolejnym zwycięstwem

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się

PSG Stal Nysa z kolejnym zwycięstwem

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się lepiej. Stal wygrała 3:1 i tym samym dopisała do swojego dorobku cenne trzy punkty.

Szczególnie w drugiej partii widoczna była przewaga naszego zespołu. Przeciwnicy zdołali zdobyć 17 punktów, a cały set trwał 25 minut.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Michał Gierżot, który na swoim koncie zapisał 17 punktów. Najlepiej w zespole z kolei punktował atakujący Remigiusz Kapica (23 punkty).

W zespole gospodarzy najskuteczniejszy był Vasyl Tupchii (19 oczek).

Kolejne spotkanie czekan siatkarzy z Nysy 11 grudnia. Wtedy na wyjeździe zmierzą się z Bogdanką Luk Lublin.

Barkom Każany Lwów – PSG Stal Nysa 1:3 (23:25, 17:25, 25:22, 22:25)

1235
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 16 lipca o godzinie 15:28 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym w miejscowości

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 15 lipca około godziny 07:15 na trasie Przełęk-Nysa, doszło do zdarzenia drogowego.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

Dramatycznie rozpoczął się letni sezon na zbiornikach wodnych w naszym regionie. Od początku wakacji doszło bowiem do 3 utonięć.