PSG Stal Nysa z kolejnym zwycięstwem

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się

W 9 kolejce PlusLigi siatkarze PSG Stali Nysa zmierzyli się na wyjeździe z Barkomem Lwów. Tylko w trzeciej partii gospodarze prezentowali się lepiej. Stal wygrała 3:1 i tym samym dopisała do swojego dorobku cenne trzy punkty.

Szczególnie w drugiej partii widoczna była przewaga naszego zespołu. Przeciwnicy zdołali zdobyć 17 punktów, a cały set trwał 25 minut.

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Michał Gierżot, który na swoim koncie zapisał 17 punktów. Najlepiej w zespole z kolei punktował atakujący Remigiusz Kapica (23 punkty).

W zespole gospodarzy najskuteczniejszy był Vasyl Tupchii (19 oczek).

Kolejne spotkanie czekan siatkarzy z Nysy 11 grudnia. Wtedy na wyjeździe zmierzą się z Bogdanką Luk Lublin.

Barkom Każany Lwów – PSG Stal Nysa 1:3 (23:25, 17:25, 25:22, 22:25)

1318

Wiadomości

Funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Ukrainy, który wielokrotnie popełniał przestępstwa.

Wiadomości

Od najbliższego poniedziałku 21 października wszystkie 15 oddziałów szpitala powiatowego w Nysie będzie przyjmować chorych.

Kędzierzynianie z kolejnym zwycięstwem, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 pokonała Cuprum Stilon Gorzów. MVP spotkania wybrany został nasz środkowy

Wilczyce z Opola przegrały z PGE Grot Budowlani Łódź 0:3.