Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar w mieszkaniu u 75-latki.

O godzinie 21.10 zaniepokojeni sąsiedzi wezwali straż pożarną gdyż z mieszkania

O godzinie 21:10 zaniepokojeni mieszkańcy jednego z budynków mieszkalnych przy ul. Plebiscytowej w Opolu wezwali straż pożarną, gdyż z jednego z mieszkań wydobywał się dym. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży z JRG 1 Opole oraz policję i pogotowie. W mieszkaniu 75-latka rozpaliła w piecu kaflowym, nie zamknęła drzwiczek od pieca i cały dym wydobył się do mieszkania oraz na klatkę schodową. Kobieta podtruła się i była potrzebna pomoc medyczna. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło .

4382
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

48-letni mieszkaniec Brzegu został zatrzymany przez policję w związku z nocnym pożarem mieszkania, do którego doszło wczoraj (28.03)

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 26 lutego o godzinie 03:41 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru mieszkania na Osiedlu Alojzego Dambonia w Opolu.

Z ostatniej chwili

W sobotę 23 grudnia o godzinie 10:18 służby ratunkowe zostały poinformowane od operatora nr alarmowego 112 o pożarze w budynku wielorodzinnym

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 01:32, 8 grudnia 2023 r. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie