Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Policjanci poszukują zaginionego Bartosza Gąbkowskiego lat 17.(Rysopis)

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania za Bartoszem Gąbkowskim lat 17, który samowolnie oddalił się z domu pod pretekstem

Policjanci poszukują zaginionego Bartosza Gąbkowskiego lat 17.(Rysopis)

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania za Bartoszem Gąbkowskim lat 17, który samowolnie oddalił się z domu pod pretekstem spotkania ze znajomymi i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Zaginiony
Bartosz Gąbkowski
c. Tomasza
urodzony: 08.06.2005 r.
zamieszkały: Opole

Nieletni kolejny raz samowolnie oddalił się z domu 18 maja br. pod pretekstem spotkania się ze znajomymi. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 175 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy ciemny blond – ogolone ,,na jeżyka”. W dniu w którym widziany był po raz ostatni, ubrany był w dwuczęściowy dres i białe adidasy z pomarańczowym znaczkiem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza Gąbkowskiego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło KMP Opole

1975
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,