Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Opolski trener z mistrzostwem Cypru

Patryk Fogel, znany kibicom siatkarskim z prowadzenia zespołów młodzieżowych i seniorskich SMS-u LO2

Patryk Fogel, znany kibicom siatkarskim z prowadzenia zespołów młodzieżowych i seniorskich SMS-u LO2 Opole i Uni Opole, a od jakiegoś czasu realizujący się w pracy z klubami zagranicznymi, sięgnął po kolejne już w swojej karierze trofeum.

W sezonie 2022/23 opolski szkoleniowiec znalazł pracodawcę na Cyprze. Objął w trakcie już trwania sezonu ligowego zespół Olympias Neapolis. Głównym celem stawianym przez zarząd klubu była walka o tytuł mistrzowski. Ten cel został zrealizowany. We wtorek siatkarki Olympias pokonały AEL Limassol 3:0 (25:17, 25:21, 25:16) i zapewniły sobie tytuł na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek. Co ciekawe, to pierwszy od 31 lat, a drugi w historii tytuł mistrzowski dla tego klubu.

Jak podkreśla trener Fogel, kluczem do wywalczenia tytułu była wygrana tydzień wcześniej, z faworytem rozgrywek – Apollonem Limassol, w którym występują znane z gry w opolskich klubach rozgrywające Jennifer Nogueras i Olga Lezhenkina.

W ostatniej kolejce, we wtorek Olympias zmierzy się z NEA Salamina.

Trener Fogel w poprzednich sezonach pracował już w Grecji, w klubie AON Pannaxiakos i w Szwecji w Hylte/Halmstad.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z ostatniego meczu zespołu.

Zdjęcia: Olympias Neapolis

996
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Piątek to najbardziej filmowy dzień tygodnia i właśnie tego dnia ekranami zawładnie premiera wyczekiwana przez

Z ostatniej chwili

Policjanci z Dobrzenia zatrzymali na gorącym uczynku 3 mieszkańców Kluczborka. Dwaj 21-latkowie i 23-latek właśnie usiłowali wyciąć

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 marca o godzinie 4:30 do straży pożarowej wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze na ulicy Szerokiej w miejscowości

Komunikaty

Już 24 i 25 marca 2023 r. na terenie województwa opolskiego i w całej