Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Opolu. 24-latek miał pond 1,5 promila.(Wideo)

W środę 7 sierpnia przed godziną 19:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Ozimskiej a Rejtana w Opolu na wiadukcie.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Opolu. 24-latek miał pond 1,5 promila.(Wideo)

W środę 7 sierpnia przed godziną 19:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Ozimskiej a Rejtana w Opolu na wiadukcie.

Tam według ustaleń pracujących na miejscu policjantów ,kierujący fiatem najechał na bariery ochronne . 

Mężczyzna został zatrzymany przez świadków tego zdarzenia. Okazało się, że 24-latek był nietrzeźwy . 

Badanie alkomatem pokazało ponad 1,5 promila alkoholu.

Na miejscu był też zastęp straży z JRG 1 Opole.

Mężczyźnie teraz grozi do 3 – lat więzienie.

4881
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, o godzinie 15:57 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku

Wiadomości

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zatrzymali 36-letniego mieszkańca miasta

Wiadomości

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca hondy, którego zatrzymali do kontroli strzeleccy policjanci. Mężczyzna wpadł podczas

Z ostatniej chwili

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 10:50 doszło do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Zderzyły się tam samochód