Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

Nowy przystanek na ul. Katowickiej będzie czynny od poniedziałku (13.05)

Od poniedziałku (13.05) autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą zatrzymywać się na nowo powstałym przystanku „Katowicka-Szpital”.

Nowy przystanek na ul. Katowickiej będzie czynny od poniedziałku (13.05)

Od poniedziałku (13.05) autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą zatrzymywać się na nowo powstałym przystanku „Katowicka-Szpital”.

Chodzi o linie 15 i 28 jadące odpowiednio w kierunku Wójtowej Wsi oraz Grudzic.

W ramach prac, przeprowadzonych przez Miejski Zarząd Dróg, przygotowany został plac pod przystanek, na chodniku zamontowano pole uwagi, ustawiony został już znak informujący o mieszczącym się w tej lokalizacji przystanku.

Nowy przystanek znajduje się naprzeciwko istniejącego już, na którym zatrzymują się autobusy jadące w kierunku alei Witosa (linia 15) oraz ul. Wrocławskiej (28).

Źródło MZK Opole

2314
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 11:44, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ulicy ...

Z ostatniej chwili

W czwartek 20 czerwca przed godziną 20:00, Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, którzy leżał na boisku szkolnym i ma silne ...

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.