Connect with us

Hi, what are you looking for?

Komunikaty

Nowy przystanek na ul. Katowickiej będzie czynny od poniedziałku (13.05)

Od poniedziałku (13.05) autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą zatrzymywać się na nowo powstałym przystanku „Katowicka-Szpital”.

Nowy przystanek na ul. Katowickiej będzie czynny od poniedziałku (13.05)

Od poniedziałku (13.05) autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą zatrzymywać się na nowo powstałym przystanku „Katowicka-Szpital”.

Chodzi o linie 15 i 28 jadące odpowiednio w kierunku Wójtowej Wsi oraz Grudzic.

W ramach prac, przeprowadzonych przez Miejski Zarząd Dróg, przygotowany został plac pod przystanek, na chodniku zamontowano pole uwagi, ustawiony został już znak informujący o mieszczącym się w tej lokalizacji przystanku.

Nowy przystanek znajduje się naprzeciwko istniejącego już, na którym zatrzymują się autobusy jadące w kierunku alei Witosa (linia 15) oraz ul. Wrocławskiej (28).

Źródło MZK Opole

2779
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci z Ozimka w niespełna dobę od zdarzenia zatrzymali 23-latka podejrzanego o rozbój na mieszkance regionu.

Z ostatniej chwili

W czwartek, 17 lipca, o godzinie 20:31 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Sandomierskiej w Opolu.

Wiadomości

8 miesięcy prac społecznych, 5 tysięcy złotych grzywny oraz 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

Z ostatniej chwili

📢 Od środy, 17 lipca, na obwodnicy Piastowskiej w Opolu obowiązywać będzie nowa stała organizacja ruchu!