Legia wyrazie lepsza od Dremana.

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana

Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy nie była udana dla piłkarzy Dremana Opole Komprachcice. Do siatki trafiali tylko goście. Spotkanie zakończyło się wygraną Legii 3:0. Co ciekawe, to gospodarze częściej byli przy piłce. Jednak skuteczne kontrataki i niepotrzebne faule zadecydowały o końcowym wyniku. Na listę strzelców zapisali się w 5 minucie Adam Grzyb, dwanaście minut później z przedłużonego karnego Mariusz Milewski, a w drugiej połowie trafienie dorzucił Michał Knajdrowski (24 min).

Po drugiej kolejce Dreman spadł na 7 miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce, już w następny weekend opolanie podejmą Futsal Leszno. Spotkanie rozegrane zostanie również w niedzielę, początek o 19:00.

Z ostatniej chwili

1 maja o godzinie 21:30 opolanie i turyści po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak prezentuje się fontanna multimedialna w nowej odsłonie. Tłumy

We wtorek 30 Kwietnia o godzinie 23:45 służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112 o pożarze budynku