Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Każdy poniedziałek powinien tak wyglądać – Gwardziści znowu w akcji!

W poniedziałek zawodnicy Gwardii Opole wraz z klubową maskotką odwiedzili Szkołę Podstawową

W poniedziałek zawodnicy Gwardii Opole wraz z klubową maskotką odwiedzili Szkołę Podstawową „Nasza Szkoła” przy ul. Chabrów 54 w Opolu. To już 4 lekcja wychowania fizycznego w ramach gwardyjskiej kampanii społecznej „Chodź z nami na WF! WF fajny jest!”.

Podczas lekcji rozgrywający Noa Zubac (3) i Marek Monczka (35), bramkarz Jakub Ałaj (1), obrotowy Łukasz Kucharzyk (26) oraz skrzydłowy Michał Scisłowicz (24) przeprowadzili rozgrzewkę, przedstawili elementy gry piłki ręcznej oraz pomogli najmłodszym uczestnikom zgłębić tajniki tego sportu. Wydarzeniu towarzyszyły salwy śmiechu, radości i ogrom pozytywnej energii. Nie obyło się również bez ogromnego zainteresowania Gwardkiem – klubową maskotką Gwardii Opole.

Oprócz ćwiczeń był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia, autografy, szczypiorniści wręczyli pamiątkowe plany lekcji, vouchery na najbliższy domowy mecz 20. serii PGNiG Superligi, który odbędzie się 25.03.2023 r. o godzinie 15:00, gdzie zawalczą o punkty z Górnikiem Zabrze. Ostatnią niespodzianką były kupony zniżkowe do opolskiej Hoplandii i Odskoczni, które również pozwalają dzieciom spędzać czas wolny w aktywny sposób.

Lekcja z cyklu „Chodź z nami na WF! WF fajny jest!” ma na celu promocję sportowego trybu życia, zachęcenie dzieci i młodzieży do uczestniczenia w zajęciach wychowania fizycznego tym samym przeciwdziałając chorobie cywilizacyjnej jaką jest otyłość. Inicjatywa ma charakter długofalowy – przez najbliższe kilka miesięcy szczypiorniści Gwardii Opole będą odwiedzać opolskie podstawówki by promować aktywny tryb życia.

Źródło: Gwardia Opole

388
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 11:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul.Rejtana w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca o godzinie 12:57 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na wylocie ze Strzelec Opolskich w...