Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Blisko 200 porcji amfetaminy u 33-latka. Interweniowała policja z Brzegu

Policjanci z Brzegu zatrzymali 33-letniego mieszkańca regionu, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna wpadł

Blisko 200 porcji amfetaminy u 33-latka. Interweniowała policja z Brzegu

Policjanci z Brzegu zatrzymali 33-letniego mieszkańca regionu, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas nocnej kontroli na terenie gminy Skarbimierz. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 200 porcji amfetaminy.

Do zatrzymania doszło kilka dni temu w godzinach nocnych. Policjanci, którzy od pewnego czasu podejrzewali mężczyznę o związek z przestępczością narkotykową, ustalili wcześniej pojazd oraz trasę jego przemieszczania się. Gdy zauważyli samochód zaparkowany w jednej z miejscowości na terenie gminy Skarbimierz, postanowili podjąć interwencję.

33-latek siedział sam w aucie. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczki z białym proszkiem, które ukrywał w kieszeniach spodni. Jak się okazało, była to amfetamina w ilości odpowiadającej blisko 200 porcjom handlowym.

Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany w charakterze podejrzanego. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Zabezpieczone substancje trafiły do policyjnego laboratorium.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, 33-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Brzegu

1035
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do wypadku drogowego doszło w poniedziałek, 8 czerwca, około godziny 15:15 na ulicy Rataja w Opolu. Służby ratunkowe otrzymały

Z ostatniej chwili

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Grodziec. Kierowca samochodu osobowego marki

Z ostatniej chwili

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 czerwca, w miejscowości Szczedrzyk w gminie Ozimek.

Z ostatniej chwili

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę, 7 czerwca, na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. W zdarzeniu