Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Bezrobotny fryzjer napadł na bank w Czarnowąsach. Wyrok to 4 lata pozbawienia wolności i 2 tys. zadośćuczynienia pracownicy banku.(Wideo)

W środę przed Sądem Okręgowym w Opolu odbyła się rozprawa 32- letniego Łukasza L.

Bezrobotny fryzjer napadł na bank w Czarnowąsach. Wyrok to 4 lata pozbawienia wolności i 2 tys. zadośćuczynienia pracownicy banku.

W środę przed Sądem Okręgowym w Opolu odbyła się rozprawa 32- letniego Łukasza L. Mężczyzna oskarżony był o napad na bank. Przyznał się do napadu i przeprosił za stres, na który naraził pracowników placówki. Wyrok to 4 lata pozbawienia wolności i 2 tys. zadośćuczynienia pracownicy banku.

Podczas napadu mężczyzna miał zrabować około 40 tys. zł oraz 3 tys. euro. Policja szybko wpadła na jego ślad. W trakcie trwania rozprawy mężczyzna przyznał się do wcześniejszego, nieudanego napadu na tą samą placówkę.

Opolska policja

3487
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 24 lipca parę minut po godzinie 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na

Z ostatniej chwili

Na placu Wolności odbywa się piknik, który został zorganizowany przez Komenda Miejskiej Policji w Opolu z okazji 105 rocznicy istnienia

Z ostatniej chwili

Z okazji Waszego Święta, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, oraz wyrazy uznania za Waszą codzienną, pełną poświęceń służbę.

Z ostatniej chwili

Kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, w którym doszczętnie strawiony przez pożar został dobytek mieszkańców jednej z rodzin w miejscowości