Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Pożar budynku w miejscowości Reńska Wieś.

W dniu 17 czerwca o około godziny 13:00 strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze pustostanu w miejscowości Reńska Wieś.

Pożar budynku w miejscowości Reńska Wieś.

W dniu 17 czerwca o około godziny 13:00 strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze pustostanu w miejscowości Reńska Wieś.

Na miejsce zostało zadysponowane 6 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Trwa ustalanie przyczyny pożaru.

Zródło KPSP w Kędzierzynie Koźlu

2575
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci strzeleckiej drogówki zatrzymali do kontroli 19-letniego kierowcę audi, który jechał przez miejscowość Barut z prędkością 101 km/h

Wiadomości

Od piątku do niedzieli policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali na drogach naszego powiatu aż 4 nietrzeźwych kierujących.

Z ostatniej chwili

W niedzielę, 15 czerwca, o godzinie 17:59 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o wypadku drogowym

Wiadomości

W dniach 10-12 czerwca 2025 roku w Kędzierzynie-Koźlu odbył się 46. Ogólnopolski Finał Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.