Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

53-letni kierowca BMW został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości, dodatkowo był pijany i nie miał prawo jazdy.(Wideo)

Policjanci ruchu drogowego z Opola w codziennej służbie prowadzą kontrole prędkości, z jaką poruszają się kierowcy po drogach regionu.

53-letni kierowca BMW został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości, dodatkowo był pijany i nie miał prawo jazdy.(Wideo)

Policjanci ruchu drogowego z Opola w codziennej służbie prowadzą kontrole prędkości, z jaką poruszają się kierowcy po drogach regionu. Ich czujność wzbudził kierujący bmw, który jechał z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

W trakcie kontroli okazało się, że 53-latek jest nie tylko nietrzeźwy, ale nie posiada również uprawnień do kierowania.

Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara wysokiej grzywny, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat więzienia.

8 lutego, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Opolu patrolowali ulice powiatu. Około godz. 11:00, w Starych Siołkowicach zauważyli kierującego bmw, który poruszał się zbyt szybko w obszarze zabudowanym. Pomiar prędkości wykazał 84 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50. Policjanci zatrzymali kierującego do kontroli.

Za kierownicą bmw siedział 53-letni mieszkaniec gminy Popielów. W trakcie kontroli okazało się, że nadmierna prędkość to nie jedyne przewinienie mężczyzny. Badanie alkomatem pokazało bowiem, że kierowca jest nietrzeźwy i ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania samochodami.

Teraz sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd. Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi mu kara wysokiej grzywny, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów i do 2 lat więzienia.

Źródło KMP w Opolu

2063
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca o godzinie 12:17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Kobyla Góra

Wiadomości

Na początku lipca policjanci z Nysy zostali poinformowani o wybiciu szyby w jednym z kiosków na terenie miasta.

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca około godz. 7:30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że z bloku w Śródmieściu w Kędzierzynie Koźlu

Wiadomości

127 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym jechał 25-letni kierujący pojazdem marki Porsche. Stracił prawo jazdy na okres 3-miesięcy