Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

49-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami.(Zdjęcia)

Prudniccy kryminalni zatrzymali 49-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

49-latek zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami.(Zdjęcia)

Prudniccy kryminalni zatrzymali 49-latka podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci w miejscu jego zamieszkania zabezpieczyli blisko 200 gramów różnego rodzaju narkotyków oraz fałszywe banknoty Euro. Mieszkaniec powiatu prudnickiego był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Usłyszał już łącznie 7 zarzutów w tej sprawie. Teraz w warunkach recydywy za takie przestępstwa grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Do tego zdarzenia doszło początkiem września tego roku. Prudniccy kryminalni weszli do mieszkania 49-latka, którego podejrzewali o przestępczość narkotykową. Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę oraz jego garażu funkcjonariusze znaleźli blisko 200 gramów różnego rodzaju narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. amfetaminę, marihuanę haszysz, a także fałszywe banknoty Euro.

Mieszkaniec powiatu prudnickiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zdaniem śledczych, mężczyzna środki odurzające udzielał innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie łącznie 7 zarzutów. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli prawie 5000 złotych.

49-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz w warunkach recydywy za takie czyny grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Zródło KPP w Prudniku

1174
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej odmówili wjazdu Brytyjczykowi, którego paszport był zniszczony.

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

Prezentujemy policjantów z Opolszczyzny odznaczonych medalami im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja.

Wiadomości

Głubczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginionej kobiecie na terenie przygranicznym.