Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiana siedziby Izby Administracji Skarbowej w Opolu i Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu

Izba Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugi Urząd Skarbowy w Opolu zmieniają siedzibę i przenoszą się do „Centrum Usług Publicznych”

Zmiana siedziby Izby Administracji Skarbowej w Opolu i Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu

Izba Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugi Urząd Skarbowy w Opolu zmieniają siedzibę i przenoszą się do „Centrum Usług Publicznych”, które mieści się pod adresem: 45-331 Opole, ul. płk. Witolda Pileckiego 2.

5 grudnia 2022 r. siedzibę zmieniła Izba Administracji Skarbowej w Opolu. Godziny urzędowania od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.

Od 12 grudnia 2022 r. w nowej siedzibie będzie działał Drugi Urząd Skarbowy w Opolu.

Urząd będzie przyjmował klientów:
• w poniedziałki od godz. 8.00 do godz. 18.00,
• od wtorku do piątku od godz. 8.00 do godz. 15.00.

Z urzędem klienci mogą kontaktować się pod dotychczasowymi numerami telefonów, które są dostępne na stronie internetowej Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu: https://www.opolskie.kas.gov.pl/drugi-urzad-skarbowy-w-opolu w zakładce Kontakt/Dane teleadresowe.

Do nowej siedziby można dojechać z okolic Dworca PKP, komunikacją miejską z przystanku przy ul. 1 Maja – Dworzec Główny, następującymi liniami autobusowymi:
linia nr 10: kierunek Witosa – Wygonowa – Pętla,
linia nr 25: kierunek Pużaka – Pętla,
linia nr 15: kierunek Witosa – Wygonowa – Pętla.
Jadąc liniami 10 i 25 należy wysiąść na przystanku Ozimska-Plebiscytowa.
Jadąc linią 15 można wysiąść na przystanku Rataja-Dworzec Wschodni.

Samochodem można dojechać jadąc ul. Plebiscytową w kierunku Dworca „Opole Wschód”, za skrzyżowaniem ul. Plebiscytowej z ul. Ozimską, należy skręcić w prawo do budynku (w pobliżu stacji benzynowej BP) lub jadąc ul. Rejtana drogą równoległą do torów kolejowych, w kierunku ul. płk. Witolda Pileckiego.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Opolu

5934
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 31 stycznia o godzinie 7:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na trasie Opole-Ozimek, na DK46 w miejscowości

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 30 stycznia o godzinie 15:11 policjanci z ruchu drogowego z KWP w Opolu dostali wezwanie do wypadku na obwodnicy Opola,

Z ostatniej chwili

Trwa 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem celem akcji jest walka z sepsą.

Kultura

Ostatni weekend stycznia w sieci kin Helios zapowiada się naprawdę intensywnie. W repertuarze znajdą się filmy dla najmłodszych kinomanów,