Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich.

W strzeleckiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie ze służbą Komendanta

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich

W strzeleckiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie ze służbą Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich mł. insp. Jarosława Roszczaka i powierzenia obowiązków na tym stanowisku nadkom. Krzysztofowi Kociudze. Rozkazy wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. dr Rafał Kochańczyk. W uroczystej zbiórce brał udział również Starosta Strzelecki Pan Józef Swaczyna, a także funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich i pracownicy cywilni.

16 stycznia 2023 roku w strzeleckiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji przekazania i objęcia obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich. Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Opolskich mł. insp. Jarosław Roszczak podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za każdy dzień służby i włożony trud na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Złożył również serdeczne podziękowania za okazane wsparcie i współpracę.

Mł. insp. Jarosław Roszczak służbę w Policji rozpoczął w 1995 r. Już od wczesnych lat wykonywania obowiązków służbowych był związany ze służbą kryminalną. W latach 2015-2019 pełnił obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. W roku 2019 objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich. W roku 2021 objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich. W dniu 16 stycznia 2023r. mł. insp. Jarosław Roszczak zakończył służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich.

Pelnienie obowiazków na stanowisku Komendanta Powiatowego Polciji w Strzelcach Opolskich powierzono nadkom. Krzysztofowi Kociudze. Nadkom. Krzysztof Kociuga służbę w Policji rozpoczął w 1994 r. W 2007 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Sekcji Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku. W latach 2012-2018 pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku. Od 2018 roku pełnił służbę na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku. Natomiast z dniem 17 stycznia 2023 r. Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. dr Rafał Kochańczyk powierza mu obowiązku na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Strzelcach Opolskich.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

870
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Komunikaty

To dopiero pierwszy tydzień wiosny, a w części Opolszczyzny już zapowiadane są wiosenne burze.

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.