Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie smieciarki z samochodem osobowym. Trzy osoby poniosły śmierć na DW384 pod Dzierżoniowem.

3 osoby poniosły śmierć w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 384 pod Dzierżoniowem. Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (13.01), około

Zderzenie smieciarki z samochodem osobowym. Trzy osoby poniosły śmierć na DW384 pod Dzierżoniowem.

3 osoby poniosły śmierć w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 384 pod Dzierżoniowem.

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (13.01), około godz. 13:30.

Na wysokości miejscowości Uciechów, kierowca osobówki zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się ze smieciarką. DW 384 jest zablokowana, do akcji ratowniczej zadysponowano m.in. strażaków z Brzegu.
„Do zdarzenia pod Dzierżoniowem zadysponowany został ciężki samochód ratownictwa technicznego. Jest to pojazd typu „rotator”, wykorzystywany głównie podczas wypadków drogowych. Działania ratownicze na miejscu zdarzenia kierowane są przez tamtejsze służby” – mówi nam asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
„Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca osobówki na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z autem ciężarowym. W pojeździe osobowym podróżowały 3 osoby. Niestety, wszystkie poniosły śmierć na miejscu, natomiast kierowca ciężarówki i pasażer zostali przetransportowani do szpitala. na miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem prokuratora” – mówi nam nadkom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.
Dodajmy, że DW 384 w miejscu wypadku pozostaje zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Uciechów, Dobrocin i Kołaczów.

Źródło www.brzeg24.pl

11641
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Wiadomości

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.