Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zderzenie dwóch samochodów zarejestrowane wideorejestratorem samochodowym .(Wideo)

Kierowca skody w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca

Zderzenie dwóch samochodów zarejestrowane wideorejestratorem samochodowym .(Wideo)

Kierowca skody w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Na szczęście 36-letni kierujący toyotą nie poniósł żadnych obrażeń, uszkodzone zostało jedynie lusterko i szyba boczna pojazdu. Zdarzenie zostało zarejestrowane za pomocą wideorejestratora, znajdującego się w samochodzie poszkodowanego. Publikujemy nagranie ze zdarzenia ku przestrodze i apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze.

Dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy Dąbrówka a Ligotą Dolną. Jak ustalili policjanci obecni na miejscu kierowca skody nieprawidlowo wykonal manewr wymijania, w wyniku czego zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Na szczęście, 36-letni kierowca toyoty nie poniósł w wyniku zdarzenia żadnych obrażeń, a uszkodzeniu uległo jedynie lusterko oraz szyba boczna pojazdu. Kolizja została nagrana przez videorejestrator, znajdujący się w samochodzie 36-latka. Sprawą zajmują się policjanci z zespołu ds. wykroczeń.

Po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze. Przypominamy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować nie tylko zdrowie i życie nas samych, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

3416
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.