Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zatrzymanie w centrum Namysłowa.33-latek miał przy sobie amfetaminę a pasażer był poszukiwany przez prokuraturę.(Zdjęcia)

Nocna kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem dwóch 33-latków. Kierowca miał przy sobie amfetaminę a pasażer był poszukiwany przez

Zatrzymanie w centrum Namysłowa.33-latek miał przy sobie amfetaminę a pasażer był poszukiwany przez prokuraturę.(Zdjęcia)

Nocna kontrola drogowa zakończyła się zatrzymaniem dwóch 33-latków. Kierowca miał przy sobie amfetaminę a pasażer był poszukiwany przez prokuraturę.

Dodatkowo kierujący audi przyznał, że wsiadł za kierownicę pod działaniem środków odurzających. Grozi mu do sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 5 lat więzienia.

Nocna kontrola drogowa, przeprowadzona w sobotę przez namysłowskich policjantów, zakończyła się zatrzymaniem dwóch osób. Przy mężczyźnie kierującym osobowym audi, funkcjonariusze ujawnili kilka porcji amfetaminy. Dodatkowo zachowanie 33-latka wskazywało, że może znajdować się pod działaniem środków odurzających. Została mu pobrana krew, aby sprawdzić czy w chwili zatrzymania był pod działaniem substancji psychotropowych. Mundurowi zatrzymali jego prawo jazdy do czasu wyjaśnienia sprawy.

Podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci ujawnili przedmioty pochodzące z kradzieży. Podejrzany przyznał, że elementy miedziane warte blisko 1000 złotych, ukradł kilkanaście dni wcześniej z terenu Wrocławia. Mężczyzna łącznie usłyszał trzy zarzuty: kierowania samochodem pod działaniem narkotyków, posiadania nielegalnych substancji psychotropowych i kradzieży elementów miedzianych. Przyznał się do stawianych zarzutów. Grozi mu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, kilkutysięczna grzywna a nawet 5 lat więzienia.

Drugi 33-latek okazał się osobą poszukiwaną. Został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury na południu Polski celem przeprowadzenia z nim czynności procesowych.

Źródło KPP Namysłów

4273
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety, mimo szeroko zakrojonych działań mundurowych i wielu kampanii społecznych uczulających na tego typu procedery, seniorzy cały czas

Wiadomości

Przy kontroli okazało się, że kierowca w schowkach miał ukryte narkotyki. Od kierowca pobrana została krew. Mężczyźnie grozi kara

Z ostatniej chwili

Kilkanaście minut od zgłoszenia policjanci z Praszki zatrzymali 35-latka, który napadł na mieszkankę powiatu kłobuckiego i usiłował wyrwać

Wiadomości

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Wołczyn.