Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zator na opolskim odcinku autostrady A4

W związku ze wzmożonym ruchem oraz trwającymi pracami na autostradzie A4 związanymi z przekładaniem barier separacyjnych

Zator na opolskim odcinku autostrady A4

W związku ze wzmożonym ruchem oraz trwającymi pracami na autostradzie A4 związanymi z przekładaniem barier separacyjnych z jezdni północnej na południową występują utrudnienia na wysokości węzła Kędzierzyn-Koźle w kierunku Katowic.

Na chwilę obecną zator wynosi około 4 km i ma tendencję rosnącą.

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, odpowiedniej odległości i zwolnienie do 80 km/h na wysokości remontowanego odcinka.

Źródło GDDKiA

2580
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 29 września około godz. 9:30 w okolicy Strzelec Opolskich doszło do wypadku autobusu z ciężarówką na 278 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

Trwa akcja wyciągania samochodu ciężarowego na remontowanym odcinku autostrady A4 między węzłami Strzelce Opolskie i Łany.

Z ostatniej chwili

W niedziele do 25 września o godzinie 12:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na remontowanym odcinku autostrady A4.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach porannych służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4, na 281 km