Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zadymienie w mieszkaniu w Strzelcach Opolskich.

W niedziele 5 stycznia o godzinie 11:00 służby dostały informacje o zadymienie w mieszkaniu w Strzelcach Opolskich przy ulicy Blokowej.

Zadymienie w mieszkaniu w Strzelcach Opolskich.

W niedzielę 5 stycznia o godzinie 11:00 służby dostały informację o zadymieniu w mieszkaniu w Strzelcach Opolskich przy ulicy Blokowej.

W trakcie powstania pożaru nikogo nie było w mieszkaniu.

Zadymienie zostało zauważone dopiero po otwarciu drzwi przez lokatorkę mieszkania.

Działania na miejscu polegały na: odłączeniu zasilania w mieszkaniu, ugaszeniu pożaru, przewietrzeniu pomieszczeń, sprawdzeniu pomieszczeń przy użyciu kamery termowizyjnej i czujnika wielogazowego.

Podtruciu gazami pożarowymi uległa lokatorka, strażacy udzieli poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przebadaniu przez medyków poszkodowana pozostała na miejscu zdarzenia.

W akcji wzięły udział zastępy straży z JRG Strzelce Opolskie oraz ZRM.

Zródło i Foto PSP w Strzelcach Opolskich

916
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.