Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański. Pod żadnym pozorem nie należy się do niego zbliżać.

W Długomiłowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański, egzotyczny kot znany ze swojego smukłego

Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański. Pod żadnym pozorem nie należy się do niego zbliżać.

W Długomiłowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Z domowej hodowli uciekł serwal afrykański, egzotyczny kot znany ze swojego smukłego ciała i dużych uszu.

Serwal to jeden z najpiękniejszych i najzwinniejszych dzikich kotów. Jest nazywany kuzynem geparda. To doskonały łowca. Jak się jednak okazuje, stosunkowo łatwo można go oswoić.

Jak informują w reńskim samorządzie, zwierzę z Długomiłowic jest oswojone, jednak płochliwe, co może utrudnić jego odnalezienie. Wyróżniającym się elementem wyglądu zwierzęcia są czerwone szelki, które miał na sobie w momencie ucieczki. Dzięki temu powinno być łatwiej go rozpoznać w okolicy.

Chociaż serwal z Długomiłowic jest oswojony, pod żadnym pozorem nie należy się do niego zbliżać. Może być zestresowany i nieprzewidywalny w reakcji.

Jeśli natkniemy się na zwierzę, natychmiast powinniśmy podać jego lokalizację pod nr tel. 666 162 877.

Źródło www.lokalna24.pl

5322
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Wiadomości

Kierująca volkswagenem w obszarze zabudowanym jechała z prędkością ponad 100 km/h.

Wiadomości

Dzięki dobremu rozpoznaniu nyskich kryminalnych skradziony rower o wartości 1500 zł powrócił do właściciela.

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.