Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek w Zimnicach Wielkich . 6 osób zostało poszkodowanych w tym 2 dzieci . Na miejscu lądował LPR. (Zdjęcia&Wideo)

W poniedziałek 17 czerwca o godzinie 15:08 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45

Wypadek w Zimnicach Wielkich . Ranne są osoby w tym dwójka dzieci . Na miejscu lądował LPR. (Zdjęcia&Wideo)

W poniedziałek 17 czerwca o godzinie 15:08 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie Opole-Krapkowice na wysokości miejscowości Zimnice Wielkie . 

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa.

6 osób zostało poszkodowanych w tym 2 dzieci .

Droga jest całkowicie zablokowana, na miejscu lądował LPR.

Na miejscu jest 5 zastępów straży z JRG Opole , OSP Prószków, OSP Złotniki, OSP Źlinice Boguszyce , policja , ZRM i LPR.

Zbieramy więcej informacji.

AKTUALIZACJA

Autami łącznie podróżowało 6 osób w tym 2 małych dzieci wszyscy zostali zabrani do szpitala. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

7421
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W niedzielę 14 lipca o godzinie 00:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 22:13 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Chróścicach (gm. Dobrzeń Wielki)

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie