Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek w miejscowości Grabice . Nietrzeźwy kierowca zabrany do szpitala.

W niedzielę 23 czerwca o godzinie 18:24 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Grabice.

Wypadek w miejscowości Grabice . Nietrzeźwy kierowca zabrany do szpitala.

W niedzielę 23 czerwca o godzinie 18:24 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Grabice.

Kierujący samochodem renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do rowu, a następnie wjechał na prywatną posesję, uderzając w słup.

Kierowca jechał sam i z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Nie wykluczone, że kierowca mógł być pod wpływem alkoholu.

Na miejscu były zastępy straży JRG 2 Opole, JRG Kluczbork, OSP Zagwiździe, OSP Radomierowice i OSP Gierałcice, policja i ZRM.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

REKLAMA Pomoc drogowa MS-CAR telefon kontaktowy 600600226

1650
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W niedzielę 14 lipca o godzinie 00:10 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 21:47 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK46 w Hanuszowie w powiecie nyskim.

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 22:13 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Chróścicach (gm. Dobrzeń Wielki)

Wiadomości

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:02 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na DK45 na trasie